2023 YILINDA BURÇLARI NELER BEKLEMEKTE

Değerli astroloji dostları, 2023’ün ana temalara göre sizlere neler getireceğini eğer biliyorsanız yükselen burçlarınıza göre okumanızı öneririm.

Koç ve yükselen Koçlar :  

Sevgili Koçlar, Jüpiter 16 Mayıs’a kadar burcunuzda transit etmeye ve harita potansiyeliniz doğrultusunda size adımlarınızda büyüme, genişleme fırsatı sunmaya devam edecek. Daha sonra Boğa burcuna geçişiyle birlikte maddi-manevi kazanımlarınıza, değerlerinize destek olmaya çalışacak. Beraberinde özgüveninizi de etkileyecek.

Satürn, 8 Mart’a kadar sizi daha izole olmaya, bilinçaltınızı baskılamaya devam edebilir. Bunu süreci daha rahat geçirebilmek için sizi rahatlatabilecek faaliyetlerle uğraşmanın yanı sıra başlamak istediğiniz bir proje varsa, onunla ilgili çalışarak, hazırlık yaparak geçirebilirsiniz. Sağlık sorunlarınız varsa tedavinizi aksatmayın. Sonrasında ise sağlık, başlayacağınız işler dahil sizinle ilgili her konuda sorumluluklarınızı hatırlatacak.

2023’de tutulmalar sizinle ilgili her konuyu, girişimlerinizi, ikili ilişkilerinizi ve kazanım alanlarınızı etkileyecek. Nisan,Mayıs ve Ekim ayları ile civarı sizler için bunlarla ilgili önemli gelişmeleri gündeminize taşıyabilir.  Kendi kaynaklarınıza güvenerek yürümeyi ihmal etmeyin.

Boğa ve yükselen Boğalar:  

Sevgili Boğalar, Jüpiter 16 Mayıs’a kadar 12.evinizde kalacak ve size bilinçaltınızdaki endişelerinizi, kontrol edemediğiniz bir yandan büyütürken diğer yandan da tolere edebileceğiniz, tedavi gerekli durumlarda destek alabileceğiniz şartları yaratmaya devam edecek. Sonrasında burcunuza geçerek, size adımlarınızda, girişimlerinizde şans sunmaya çalışıp, büyümenize katkı, popülerliğinize katkı sunacak.

Satürn, 8 Mart’a kadar işinizi, statünüzü, hedeflerinizi ilgilendiren konularda sizi baskılamaya, sorumluluklarınızı hatırlatmaya devam edecek. Sonrasında dahil olduğunuz gruplar ve organizasyonların, arkadaş topluluklarınızın içindeki sorumluluk alanlarınız farklılaşabilir. Bu konularla ilgili değişimler gelebilir. Geleceğe dönük beklentilerinizde eskisine göre daha ciddileştiğinizi fark edebilirsiniz.

2023 yılında tutulmalar, sizi, eş, ortak dahil her türlü ikili ilişkilerinizi, davalarınızı, iş ve sağlık konularınızı, kontrol etmekte zorlanabileceğiniz durumları etkilemekte. Nisan,Mayıs ve Ekim ayları ile civarı sizler için bunlarla ilgili önemli gelişmeleri gündeminize taşıyabilir.  Kendinize ve birincil derecede yakınlarınıza güvenmenizi, arada geri çekilip, bilinçaltınızı dinlendirecek faaliyetlerde bulunmanızı öneririm.

İkizler ve yükselen İkizler:  

Sevgili İkizler, Jüpiter 16 Mayıs’ta Boğa burcuna geçmeden önce işinizden kazanımlarınızı, sosyal gruplar içindeki durumunuzu ve geleceğe dönük beklentilerinizde büyüme fırsatı yaratırken, Mayıs ile birlikte geri planda sizi huzursuz eden, kontrolünüzü zorlaştıran durumlar, sağlık konuları varsa onların iyileştirilmesinde ve ertesi sene Jüpiter’in burcunuza geçeceği zamana kadar üzerinde çalışmanız gereken konularda gelişmenize destek verecektir.

Satürn, 8 Mart’a kadar yabancılarla ilgili işler, eğitim, tanıtım faaliyetleriniz, seyahatleriniz, hukuksal konularla ilgili olarak sizi baskılamaya devam edecek. Sonrasında sizin işiniz, hedefleriniz, statünüzle ilgili düzenlemeler yapmanız gerekecek. Sorumluluklarınız değişebilir. Bu durum ailevi ilişkilerinize de etki edebilir.

2023 yılında tutulmalar işinizi, sağlığınızı, kontrol etmekte zorlandığınız, bilinçdışınızı yoran olayları işaret eden konuların yanı sıra aşk hayatınız, yaratıcı yönleriniz, sosyal faaliyetleriniz ve işinizle ilgili kazanımlarınızı etkilemekte. Nisan, Mayıs ve Ekim civarında bunlarla ilgili konular gündeminizde olabilir. Sağlığınıza dikkat etmenizi, zaman zaman  içe dönerek, bilinçaltınızı rahatlatıcı çalışmalar yapmanızı öneririm.

Yengeç ve yükselen Yengeçler : 

Sevgili Yengeçler, Jüpiter 16 Mayıs’a kadar kariyer, statü evinizde size fırsatlar sunup, iş başarınıza, tanınırlığınıza katkı yapmaya devam edecek. Sonrasında ise işinizden gelen kazancınız, sosyal faaliyetlerinizde büyüme, gelişme imkanı  yakalayabilmeniz için size şans yaratmaya çalışacak.

Satürn, 8 Mart’a kadar kredi, vergi, borç, burs, nafaka, miras gibi finansal konularınızla ilgili olarak sizleri baskılarken, düzeninize yönelik ayarlamalarınızı işaret etmekte. Sonrasında ise eğitim, hukuksal, yurtdışını ilgilendiren işler, seyahatler,  medya, tanıtım faaliyetleri gibi konularda düzenlemelerinizi, sorumluluklarınızı hatırlatacak.  

2023 yılının tutulmaları sizi sosyal çevreniz, aşk hayatınız, çocuklarınız, yaratıcılığınız, işiniz, statünüz ve aileniz, ev, emlak konuları  çerçevesinde etkileyecek. Nisan, Mayıs, Ekim ayları ve civarında ilgili konularınız gündeminizde olabilir. Sosyal faaliyetlerde yer almanızı öneririm.

Aslan ve yükselen Aslan :

Sevgili Aslanlar, Jüpiter 16 Mayıs’a kadar akademik, hukuki  işleriniz, tanıtım, seyahatler, yurtdışını ilgilendiren faaliyetlerinizle ilgili alanda size büyüme, gelişme fırsatı sunmaya devam ediyor. Sonrasında ise işiniz, statünüz ve hedeflerinizle ilgili konularda fırsat yakalayabilir, başarınızı ve tanınırlığınızı arttırabilirsiniz.

Satürn, 8 Mart’a evlilik, ortaklık, davalar, danışmanlıklarla ilgili konularda sizlerin yapılandırmalarınızı tamamlamanızı beklemekte. Sonrası kredi, borç, vergi, nafaka, miras gibi konularda size sorumluluklarınızı hatırlatarak, baskılayarak süregelen koşullarınızla ilgili gereken düzenlemelerinizi yapmanız isteyecek.

2023 yılının tutulmaları sizi işiniz, statünüz, ailevi konularınız, yer değişimleriniz, ev, emlak, arsa alım-satımı, ticari, eğitim faaliyetleri, yurtdışını ilgilendiren konular ve kardeşler, akrabalarla ilgili konularınız çerçevesinde etkilemekte. Nisan, Mayıs ve Ekim ayları ile civarı gündeminizi doldurabilir. Hedeflerinizi, işinizi ve statünüzü önememenizi, kendinizi daha görünür kılmanızı öneririm.

Başak ve yükselen Başaklar:

Sevgili Başaklar, Jüpiter 16 Mayıs’a kadar  kredi, borç, vergi, nafaka, miras gibi konularınızda size büyüme, gelişme fırsatı sunmaya devam ediyor. Sonrasında eğitim, hukuk, yurtdışını ilgilendiren işler, seyahatler, eğitim, tanıtım, ticari faaliyetlerde şansınızı arttırmaya çalışacak.

Satürn, 8 Mart’a kadar sağlığınız, günlük yaşamınız, evcil hayvanlarınız, işinizle ilgili olarak sizi sınırlamaya, sorumluluklarınızı hatırlatmaya devam edecek. Ardından evlilik, ortaklık dahil her türlü ikili ilişkide, davalarla ilgili durumlarınızda üzerinizde baskıyı ve konularınıza yeni bir düzen getirme gerekliliğini hissettirecek.

2023’de tutulmalar sizi eğitim, hukuksal, yurtdışını ilgilendiren işler, basın-yayın, ticari faaliyetler, kardeşler, akrabalar, kredi, vergi, borç, alacak, nafaka, miras gibi ödemeler dengenizi, finansal durumunuzu ilgilendiren işlerde etkilemekte. Nisan, Mayıs, Ekim ayları ve civarı, gündeminizde olabilirler. Dışarıdan gelebilecek finansal destekte fırsat yakalayabilirsiniz. Mesleğinize de katkı yapabilecek üst eğitimler varsa, yönelmenizi öneririm.

Terazi ve yükselen Teraziler :

Sevgili Teraziler, Jüpiter 16 Mayıs’a kadar evlilik, ortaklık dahil her türlü ikili ilişkilerde, davalarda, danışmanlıklarda sizlere gelişme, büyüme fırsatı sunuyor. Sonrasında ise kredi, vergi, borç, burs, nafaka, miras gibi ödemeler dengenizi etkileyen konularda şansınızı arttırmanıza destek verecek.

Satürn, 8 Mart’a kadar aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konularınız ve yaratıcı yönlerinizi sergilemenize olanak veren faaliyetlerinizde sizi disipline etmeye devam ediyor. Ardından günlük hayatınızın temposunu, işinizi ve sağlığınızı etkileyen konularda var olan düzeninizde gerekli değişimleri yapmak adına sorumluluklarınızı hatırlatacak.

2023 yılında tutulmalar kredi, vergi, nafaka, burs, miras gibi kazanımlarınızı, borç-alacak dengenizi, eş, ortak dahil tüm ikili ilişkilerinizi, davalarınızı, başladığınız işleri ilgilendirmekte. Nisan, Mayıs, Ekim ayları ve civarında, bunlarla ilgili gelişmeler gündeminizde olabilir. Dışarıdan gelebilecek kaynaklar, davalar konusunda avantajlı olabilirsiniz. İşbirliklerini önemsemenizi öneririm.

Akrep ve yükselen Akrepler :

Sevgili Akrepler, Jüpiter 16 Mayıs tarihine kadar günlük işleriniz, birlikte çalıştıklarınız, sağlığınız ve evcil hayvanlarınızla ilgili alanda sizi büyüme, gelişme fırsatı sunmaya devam ediyor. Ardından eşiniz, ortağınız, her türlü ikili ilişkiniz, evlilik dahil konularda, davalarda, danışmanlıklarda genişleme şansı yaratabilirsiniz.

8 Mart’a kadar ev, emlak işleri, ailenizle ilgili konularda sizleri disipline eden Satürn, bu tarihten sonra çocuklarınızı, aşk hayatınızı, yaratıcı faaliyetlerinizi ilgilendiren durumlarla ilgili test edecek. Sizden gerekli sorumlulukları almanızı isteyecek.

2023 yılında tutulmalar sizi ilgilendiren her konu, yeni başlangıçlarınız, evlilik, ortaklık dahil ikili ilişkileriniz, davalarınız, sağlığınız, günlük temponuz ve birlikte çalıştıklarınızla ilgili etkilemekte. İş birliklerini önemsemenizi, sağlığınıza dikkat etmenizi öneririm.

Yay ve yükselen Yaylar :

Sevgili Yaylar, Jüpiter 16 Mayıs’a Boğa burcuna geçenek kadar çocuklarınızla, aşk hayatınızla, yaratıcı yönlerinizi ortaya koyduğunuz, hayattan zevk almanıza yardımcı olabilecek konularda size fırsatları sunmaya devam ediyor. Sonrasında sağlığınızı, günlük temponuzu, birlikte çalıştıklarınızı ve evcil hayvanlarınızı ilgilendiren konularda size gelişme, genişleme şansı yaratabilirsiniz.

Satürn, 8 Mart’a kadar kardeşler, yakın akrabalar, eğitim, yazım, çizim, medya, ticari faaliyetler gibi alanlarda sizin sorumluluk alarak, şartlarınıza gereken düzenlemeleri yapmanızı istiyor. Sonrasında ev, aile , emlak, yer değişimi gibi işlerle uğraşmanızı, bu alanlarda disipline olmanızı bekleyecek.

2023’de tutulmalar sizi sağlığınız, bilinçaltınızı yorabilecek durumlar, iş ortamınız, günlük hayat düzeniniz, evcil hayvanlarınız, çocuklar, aşk hayatınız ve yaratıcı yönlerinizi kullanabileceğiniz konularda etkilemekte. Sağlığınızı önemserken, günlük hayatınızın temposu ve iş ortamınızla birlikte, hayattan daha fazla keyif almanıza katkı yapabilecek uğraşların içinde olmanızı öneririm.

Oğlak ve yükselen Oğlaklar:

Sevgili Oğlaklar, 16 Mayıs’a kadar ailenizi, ev, emlak, arsa gibi konularınızı etkileyen alanda kalacak olan Jüpiter, size bu konularda fırsatlar yaratmaya devam edebilir. Sonrasında çocuklarınız, aşk hayatınız ve yaratıcı yönlerinizi geliştirip, büyütmeniz için şans verebilir.

 Satürn, 8 Mart’a kadar maddi-manevi kazanımlarınıza, değer yaratabilmenize yönelik alanda sizi sınırlandırarak, disiplin altında tutmaya devam ediyor. Sonrasında kardeşler, yakın akrabalar, komşular, ticaret, eğitim, yazım-çizim, internet işleri gibi konularda sorumluluk almanızı ve süregelen şartlarınızı düzenlemenizi işaret edecek.

2023 yılının tutulmaları sizi çocuklarınız, aşk hayatınız, yaratıcı yönleriniz, arkadaşlarınız, sosyal faaliyetleriniz, işiniz ve aileniz, ev, emlak gibi konularda etkilemekte. Yüzünüzü biraz daha çocuklarınıza, evinize, ailenize, hayattan keyif alabileceğiniz faaliyetlere dönmenizi öneririm.

Kova ve yükselen Kovalar:

Sevgili Kovalar, Jüpiter 16 Mayıs’a kadar kardeşler, yakın akrabalar, eğitim, yazım-çizim, internet, iletişim, ticaret, seyahat ile ilgili konularınızda size bolluk, genişleme fırsatları vermeye çalışıyor. Sonrasında eviniz, aileniz, emlak, arsa alım-satımı gibi konularda şans vermeye çalışacak.

8 Mart gününe kadar Satürn, yeni adımlarınız ve sağlığınız dahil sizinle ilgili her konuda baskısını hissettirmeye ve sizi disiplin altında tutmaya devam edecek. Sonrasında maddi-manevi kaynak, değer yaratımınızla, finansal durumunuzla ilgili sorumluluklarınızı vurgulayarak, süregelen şartlarınıza ait daha sistemli olunmasını işaret edecek.

2023 yılında tutulmalar sizi işiniz, toplumsal statünüz, akademik kariyeriniz, yurtdışını ilgilendiren konularda, eviniz, aileniz ve emlak, arsa alım-satımı, yer değişiklikleri gibi durumları, kardeş, yakın akraba ilişkilerini, eğitim, iletişim, yazım-çizim, internet, ticari faaliyetleriniz, seyahatleriniz ile ilgili durumlarda etkileyecek. Ev ve aile konularında, kardeşleriniz ve yakınlarınızla ilişkilerde, uzakta değil yakında daha şanslı olabilirsiniz.

Balık ve yükselen Balıklar :

Sevgili Balıklar, Jüpiter 16 Mayıs’a kadar maddi-manevi değerlerinizi, finansal kazanımlarınızı ilgilendiren konularda size fırsatlar yaratmaya devam edecek. Daha sonrasında kardeşler ve yakınlarınızla ilişkilerinizde, eğitim, iletişim, yazım-çizim, internet, ticaret, seyahatlerle ilgili faaliyetlerinizde size şans sunmaya çalışacak.

8 Mart’a kadar Satürn sizi biraz depresif, endişeli, kıstırılmışlık duygusuyla baskılayabilir. Şartları kontrol etmekte zorlandığınızı hissettirebilir. Sonrasında ise sizi, adımlarınızı disipline etmeye, kendinizle, yeni başlangıçlarınızla ilgili sorumluluk almanızı işaret edecek. Sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmeyin.

2023 yılında tutulmalar sizi eğitimle, hukuki konularla, ticari faaliyetlerle, seyahatlerle,  kardeşlerle, akrabalarınızla ilgili işlerinizde  etkilemekte. Kardeşlerinizle, yakınlarınızla ilişkilerinizde daha rahat edebilirsiniz.

Yeni yılın hepinize sağlık, mutluluk ve arzuladıklarınızı getirmesi dileğimle.

Azade Öksoy

Yazar:

İstanbul doğumlu olan Azade Öksoy, İTÜ Matematik Mühendisliği Bölümü mezunudur. Astroloji eğitimini Astroart Astroloji Okulu ASA’dan almasının ardından , merkezi İngiltere’de olan Profesyonel Astrologlar Birliği APAI ’nin de sınavlarına girerek, bu kuruluşun üyesi olmuştur. Yanı sıra Profesyonel Astroloji Organizasyonu OPA’nın da üyesidir. Klasik astrolojinin yanı sıra, uranyen astroloji ve asteroidler eğitimini de tamamlamıştır. Uzmanlık alanlarında ise seçimsel , finansal, astrokartografi ve dünya astrolojisi eğitimlerini bitirmiştir. Danışmanlıklarında ve yazılarında klasik ve uranyen astroloji tekniklerini, asteroidler ve uzmanlık dallarıyla beraber kullanmaktadır. Yazılarını Milliyet Gazetesi Blog ve sosyal medya hesaplarından da paylaşmaktadır. Facebook : https://www.facebook.com/azade.oksoy Twitter : https://twitter.com/azade_oksoy Instagram : https://www.instagram.com/azadeoksoy/ Telegram : t.me/azadeoksoy http://blog.milliyet.com.tr/ruhu_azade

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s